- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen koko PH1 Kärjen koko RB1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko RB2 Kärjen koko 5,5x1mm Kärjen koko 6,5x1,2mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 7kpl Type of screwdriver universal - set... Lue lisää
105,81 €(Sis.alv)
84,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05051025001
- Paino: 0.26 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: kahva 1/4" kärkiä varten
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCREWDRIVER: UNIVERSAL-SET - SQUARE,PHILLIPS,SLOT - CASE - 7PCS. 05051025001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | RB1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | RB2 |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 7kpl |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Setin sisältö | kahva 1/4" kärkiä varten |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Pakkaus | kotelo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | neliö |
| Kärjen laji | Phillips |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista