- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen koko PH1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko 3x0,8mm Kärjen koko 4x0,8mm Kärjen koko 5,5x1mm Kärjen koko 6,5x1,2mm Lukumäärä... Lue lisää
62,42 €(Sis.alv)
49,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.3346
- Paino: 0.64 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Kraftform Lasertip
- Setin sisältö: ruuvitalttateline
- Tilattavissa 11 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 3x0,8mm |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Setin sisältö | ruuvitalttateline |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Tuotantosarja | Kraftform Lasertip |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €