- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja WERA Kärjen koko PH1 Kärjen koko PZ1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko PZ2 Kärjen koko 2,5x0,4mm Kärjen koko 3x0,5mm Kärjen koko 3,5x0,6mm Kärjen koko 4x0,8mm Kärjen koko 5,5x1mm Kärjen... Lue lisää
97,70 €(Sis.alv)
77,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05051010001
- Paino: 1.18 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Kraftform XXL
- Setin sisältö: jännitekoetin
- Setin sisältö: ruuvitalttateline
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Kärjen koko | 7x1,2mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 12kpl |
| Tuotantosarja | Kraftform XXL |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Setin sisältö | jännitekoetin |
| Setin sisältö | ruuvitalttateline |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €