- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Type of screwdriver universal - set Kärjen laji 6-kulmaiset hylsyt Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji kuusiokolo- suojan kanssa Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen... Lue lisää
181,11 €(Sis.alv)
144,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.051045
- Paino: 0.73 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Kraftform Kompakt Zyklop Speed
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm
- Setin sisältö: kahva 1/4" räikän kanssa
- Setin sisältö: hylsykärjet 1/4" (7 kpl.)
- Setin sisältö: 1/4" (E6,3) ruuvauskärjet; (16kpl.)
- Tilattavissa 11 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | kuusiokolo- suojan kanssa |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | TR 3mm |
| Kärjen koko | TR 4mm |
| Kärjen koko | TR 5mm |
| Kärjen koko | TR 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Tuotantosarja | Kraftform Kompakt Zyklop Speed |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 26kpl |
| Setin sisältö | 1/4" (E6,3) ruuvauskärjet; (16kpl.) |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 150mm |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | hylsykärjet 1/4" (7 kpl.) |
| Setin sisältö | kahva 1/4" räikän kanssa |
| Pistorasian koko | HEX 5,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 6mm |
| Pistorasian koko | HEX 7mm |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €