- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Varren laji T Type of screwdriver universal - set Kärjen koko - tuuma HEX 1/4" Kärjen koko - tuuma HEX 1/8" Kärjen koko - tuuma HEX 3/8" Kärjen koko - tuuma HEX 3/16" Kärjen koko... Lue lisää
158,41 €(Sis.alv)
126,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05023454001
- Paino: 1.51 kg
- Valmistaja: WERA
- Setin sisältö: teline
- Setin sisältö: ruuvimeisselit
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Varren laji | T |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/16" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/16" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 7/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 7/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 9/64" |
| Setin sisältö | ruuvimeisselit |
| Setin sisältö | teline |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Kärjen laji | Hex-Plus kuusiokoloavain |
| Kärjen laji | tuuma- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €