- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WOLFCRAFT Materiaali seosteräs Type of screwdriver universal - set Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Lukumäärä sarjassa/pakkaus 31kpl Setin sisältö 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet Setin... Lue lisää
38,85 €(Sis.alv)
30,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WF1386000
- Paino: 0.51 kg
- Materiaali: seosteräs
- Valmistaja: WOLFCRAFT
- Pakkauksen tyyppi: metallirasia
- Setin sisältö: ruuvimeisselikahva
- Setin sisältö: 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" (E6,3) ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WOLFCRAFT |
| Materiaali | seosteräs |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 31kpl |
| Setin sisältö | 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4" (E6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselikahva |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | neliö |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | spanner |
| Kärjen laji | Torq-Set® |
| Kärjen laji | Torx® suojan kanssa |
| Kärjen laji | Tri-Wing® |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Pakkaus | metallirasia |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €