- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Kärjen koko PH1 Kärjen koko RB1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko RB2 Kärjen koko PH3 Kärjen koko RB3 Kärjen koko 5,5x1mm Kärjen koko T10H Kärjen koko T15H Kärjen koko T20H Kärjen... Lue lisää
146,40 €(Sis.alv)
116,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05051041001
- Paino: 0.55 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Setin sisältö: ruuvimeisselikahva räikän kanssa
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | RB1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | RB2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | RB3 |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | T10H |
| Kärjen koko | T15H |
| Kärjen koko | T20H |
| Kärjen koko | T25H |
| Kärjen koko | T30H |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/16" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/32" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 17kpl |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselikahva räikän kanssa |
| Pakkaus | kotelo |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | neliö |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® suojan kanssa |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €