- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Kärjen laji litteä Kärjen koko 6x1mm Kokonaispituus 230mm Terän materiaali teräs Terän pituus 125mm Type of screwdriver standardi Ruuvimeisseleiden ominaisuudet ergonominen varsi... Lue lisää
22,05 €(Sis.alv)
17,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.3341060
- Paino: 0.3 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 230mm
- Terän pituus: 125mm
- Terän materiaali: teräs
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCREWDRIVER: STANDARD - SLOT - 6X1MM - BLADE LENGTH: 125MM 05007620001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 6x1mm |
| Kokonaispituus | 230mm |
| Terän materiaali | teräs |
| Terän pituus | 125mm |
| Type of screwdriver | standardi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | liukua estävä varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | terä suojattu työkalun ulosliukumiselta reiästä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | varmistettu poisvierimistä vastaan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista