- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STAHLWILLE Kokonaispituus 325mm Tuotantosarja DRALL+ Ruuvimeisseleiden ominaisuudet mustunut terän pää Kärjen koko 10x1,6mm Terän pituus 200mm Type of screwdriver standardi Kärjen... Lue lisää
33,13 €(Sis.alv)
26,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-46203100
- Paino: 0.16 kg
- Valmistaja: STAHLWILLE
- Kokonaispituus: 325mm
- Tuotantosarja: DRALL+
- Terän pituus: 200mm
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STAHLWILLE |
| Kokonaispituus | 325mm |
| Tuotantosarja | DRALL+ |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
| Kärjen koko | 10x1,6mm |
| Terän pituus | 200mm |
| Type of screwdriver | standardi |
| Kärjen laji | litteä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €