- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Kärjen laji litteä Kärjen koko 10x1,6mm Kokonaispituus 312mm Terän materiaali teräs Terän pituus 200mm Type of screwdriver standardi Ruuvimeisseleiden ominaisuudet ergonominen... Lue lisää
31,95 €(Sis.alv)
25,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.3341610
- Paino: 0.19 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 312mm
- Terän pituus: 200mm
- Terän materiaali: teräs
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 10x1,6mm |
| Kokonaispituus | 312mm |
| Terän materiaali | teräs |
| Terän pituus | 200mm |
| Type of screwdriver | standardi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | liukua estävä varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | terä suojattu työkalun ulosliukumiselta reiästä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | varmistettu poisvierimistä vastaan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €