- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Tuotantosarja SoftFinish® Terän materiaali kromi-vanadiini teräs Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji pyöristetty Kärjen koko HEX 2mm Kokonaispituus 204mm Terän pituus 100mm... Lue lisää
11,01 €(Sis.alv)
8,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.36720
- Paino: 31.7 g
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 204mm
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Terän pituus: 100mm
- Terän materiaali: kromi-vanadiini teräs
- Tilattavissa 35 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini teräs |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | pyöristetty |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kokonaispituus | 204mm |
| Terän pituus | 100mm |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | karkaistu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kromattu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | pyöristetty kärki mahdollistaa työskentelyn 25° kulmaan asti |
| Type of screwdriver | standardi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
