- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji kuusiokolo Kokonaispituus 243mm Kärjen koko HEX 6mm Tuotantosarja SoftFinish® Terän materiaali kromi-vanadiini-molybdeeni teräs Type of screwdriver standardi Terän... Lue lisää
18,84 €(Sis.alv)
15,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.26083
- Paino: 0.11 kg
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 243mm
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Versio: MagicRing®
- Terän pituus: 125mm
- Terän materiaali: kromi-vanadiini-molybdeeni teräs
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kokonaispituus | 243mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini-molybdeeni teräs |
| Type of screwdriver | standardi |
| Terän pituus | 125mm |
| Versio | MagicRing® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
