- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Terän materiaali ruostumaton teräs Yhteensopivuusnormi VDE Kärjen koko 3x0,5mm Terän pituus 80mm Kokonaispituus 161mm Type of screwdriver eristetty Kärjen laji litteä Tuotteen... Lue lisää
15,87 €(Sis.alv)
12,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05022729001
- Paino: 29.4 g
- Valmistaja: WERA
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Kokonaispituus: 161mm
- Terän pituus: 80mm
- Terän materiaali: ruostumaton teräs
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Terän materiaali | ruostumaton teräs |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Terän pituus | 80mm |
| Kokonaispituus | 161mm |
| Type of screwdriver | eristetty |
| Kärjen laji | litteä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €