- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Ruuvimeisselin laji slim Type of screwdriver eristetty Työkalujen käyttosovellus sähkömiehille Terän materiaali teräs Kärjen koko 3,5x0,6mm Kokonaispituus 181mm Terän pituus... Lue lisää
17,57 €(Sis.alv)
14,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.1603506
- Paino: 34.6 g
- Valmistaja: WERA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60900:2004
- Kokonaispituus: 181mm
- Terän pituus: 100mm
- Terän materiaali: teräs
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Ruuvimeisselin laji | slim |
| Type of screwdriver | eristetty |
| Työkalujen käyttosovellus | sähkömiehille |
| Terän materiaali | teräs |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kokonaispituus | 181mm |
| Terän pituus | 100mm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Kärjen laji | litteä |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900:2004 |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | liukua estävä varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | varmistettu poisvierimistä vastaan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €