- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Pakkaus vaahtosisäkkeessä Yhteensopivat tuotteet WERA.05150130001 Ruuvimeisselin laji eristetty Type of screwdriver insulated - set Kärjen koko PZ2/SL Yhteensopivuusnormi VDE... Lue lisää
223,83 €(Sis.alv)
178,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05150102001
- Paino: 1.94 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: vaahtosisäkkeessä
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Tilattavissa 4 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Pakkaus | vaahtosisäkkeessä |
| Yhteensopivat tuotteet | WERA.05150130001 |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Type of screwdriver | insulated - set |
| Kärjen koko | PZ2/SL |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 16kpl |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | PZ-tyyppinen PlusMinus |
| Kärjen laji | Torx® |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €