- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WIHA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji PZ-tyyppinen PlusMinus Kärjen laji Torx® Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX... Lue lisää
188,73 €(Sis.alv)
150,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.41231
- Paino: 0.41 kg
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Tuotantosarja: slimVario®
- Setin sisältö: suojus
- Setin sisältö: ruuvimeisselikahva
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 7 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | PZ-tyyppinen PlusMinus |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | SL 2,5 |
| Kärjen koko | SL 3,5 |
| Kärjen koko | SL 5,5 |
| Kärjen koko | TX09 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Tuotantosarja | slimVario® |
| Kärjen koko | PZ1/SL |
| Kärjen koko | PZ2/SL |
| päiden lukumäärä | 16kpl |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselikahva |
| Setin sisältö | suojus |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Type of screwdriver | insulated - set |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
