- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja STAHLWILLE Type of screwdriver insulated - set Pakkaus pahvi- Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen koko PH1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko 2,5x0,4mm Kärjen koko 3,5x0,6mm... Lue lisää
99,05 €(Sis.alv)
78,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-96469515
- Paino: 0.6 kg
- Valmistaja: STAHLWILLE
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCREWDRIVER: INSULATED-SET - INSULATED - PHILLIPS,SLOT - 1KVAC 96469515
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STAHLWILLE |
| Type of screwdriver | insulated - set |
| Pakkaus | pahvi- |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista