- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen koko PH1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko 3,5x0,6mm Kärjen koko 4,5x0,8mm Kärjen koko 5,5x1mm Kärjen koko 6,5x1,2mm Tuotantosarja... Lue lisää
92,46 €(Sis.alv)
73,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.3201K6
- Paino: 0.62 kg
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60900:2004
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Terän materiaali: kromi-vanadiini-molybdeeni teräs
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 4,5x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | alennettu karan halkaisija |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900:2004 |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Type of screwdriver | insulated - set |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini-molybdeeni teräs |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
