- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Materiaali ruostumaton teräs Lukumäärä sarjassa/pakkaus 7kpl Yhteensopivuusnormi VDE Kärjen koko PH1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko 3x0,5mm Kärjen koko 3,5x0,6mm Kärjen koko... Lue lisää
84,63 €(Sis.alv)
67,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05022728001
- Paino: 0.6 kg
- Materiaali: ruostumaton teräs
- Valmistaja: WERA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Setin sisältö: ruuvimeisselit
- Setin sisältö: jännitekoetin
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 7kpl |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Type of screwdriver | insulated - set |
| Setin sisältö | jännitekoetin |
| Setin sisältö | ruuvimeisselit |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €