- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SARJA: KÄRKIPÄÄT - 25MM - KIINNITYS: 1/4" (C6,3MM),1/4" (E6,3MM)



Valmistaja WERA Työkalusetin tyyppi kärkipäät Kärjen laji 6-kulmaiset hylsyt Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Kärjen... Lue lisää
135,68 €(Sis.alv)
108,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.1SB
- Paino: 0.46 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Kiinnitys: 1/4" (E6,3mm)
- Kiinnitys: 1/4" (C6,3mm)
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: kärkipäät
- Setin sisältö: 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" adapterin, pit. 25mm
- Setin sisältö: 1/4" räikkäkahva, pit. 87 mm
- Setin sisältö: 1/4" magneettikahva, pit. 50 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa
- Setin sisältö: 1/4"-kärjet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SARJA: KÄRKIPÄÄT - 25MM - KIINNITYS: 1/4" (C6,3MM),1/4" (E6,3MM)
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Työkalusetin tyyppi | kärkipäät |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen laji | Torx® suojan kanssa |
| Kärjen koko | 5,5x1,0mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PZ3 |
| Kärjen koko | T10H |
| Kärjen koko | T15H |
| Kärjen koko | T20H |
| Kärjen koko | T25H |
| Kärjen koko | T30H |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Pakkaus | kotelo |
| Setin sisältö | 1/4" adapterin, pit. 25mm |
| Setin sisältö | 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4"-kärjet |
| Setin sisältö | 1/4" magneettikahva, pit. 50 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa |
| Setin sisältö | 1/4" räikkäkahva, pit. 87 mm |
| Pistorasian koko | HEX 5,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 6mm |
| Pistorasian koko | HEX 7mm |
| Pistorasian koko | HEX 8mm |
| Pistorasian koko | HEX 10mm |
| Pistorasian koko | HEX 12mm |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Kiinnitys | 1/4" (C6,3mm) |
| Kiinnitys | 1/4" (E6,3mm) |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 38kpl |
| Työkalusetin ominaisuudet | mahdollisuus asentaa nauhalla |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista