- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BESSEY Tuotantosarja Erdi Versio vasen Työkalun tyyppi sakset Pihtien/terien käyttö teräs-, kupari- ja alumiiniohutlevyjen leikkaaminen Paksuus 0,7...1mm Leikkauksen pituus 20mm... Lue lisää
47,67 €(Sis.alv)
37,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: D15AL
- Paino: 0.18 kg
- Paksuus: 0,7...1mm
- Valmistaja: BESSEY
- Tuotantosarja: Erdi
- Työkalun tyyppi: sakset
- Versio: vasen
- Työkalun pituus: 180mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BESSEY |
| Tuotantosarja | Erdi |
| Versio | vasen |
| Työkalun tyyppi | sakset |
| Pihtien/terien käyttö | teräs-, kupari- ja alumiiniohutlevyjen leikkaaminen |
| Paksuus | 0,7...1mm |
| Leikkauksen pituus | 20mm |
| Työkalun pituus | 180mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €