- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ARTECH Versio ESD Väri musta Resistanssi iskut Resistanssi suurin osa kemikaaleista Säiliön tyyppi kyvetti Materiaali polypropyleeni Säiliöiden käyttö sovittu asettamiseen hyllyille... Lue lisää
8,84 €(Sis.alv)
7,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A.PM6ESD
- Paino: 0.13 kg
- Leveys: 203mm
- Syvyys: 140mm
- Materiaali: polypropyleeni
- Resistanssi: suurin osa kemikaaleista
- Resistanssi: iskut
- Korkeus: 74mm
- Valmistaja: ARTECH
- Väri: musta
- Versio: ESD
- Säiliön tyyppi: kyvetti
- Antistaattisten lisävarusteiden tyyppi: säiliö
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ARTECH |
| Versio | ESD |
| Väri | musta |
| Resistanssi | iskut |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Säiliön tyyppi | kyvetti |
| Materiaali | polypropyleeni |
| Säiliöiden käyttö | sovittu asettamiseen hyllyille, jne. pinoamiseen sekä ripustamiseen erikoislistoille |
| Säiliöiden käyttö | tuotantohihnoilla |
| Säiliöiden käyttö | työpajoissa |
| Säiliöiden käyttö | varastoissa |
| Korkeus | 74mm |
| Leveys | 203mm |
| Syvyys | 140mm |
| Pintaresistanssi | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |