- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RAPID Tuotantosarja R606 Työkalun laji sähköinen Virtalähteen jännite 220...240V AC Sähkötyökalun tyyppi sähkönitoja Yhteensopivat tuotteet RAP-8/15-5K Yhteensopivat tuotteet... Lue lisää
623,23 €(Sis.alv)
496,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RAP-10643001
- Paino: 1.55 kg
- Valmistaja: RAPID
- Tuotantosarja: R606
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Työkalun laji: sähköinen
- Työkalujen käyttosovellus: asennustöihin
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖNITOJA - SÄHKÖINEN - 220÷240VAC - R606 10643001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAPID |
| Tuotantosarja | R606 |
| Työkalun laji | sähköinen |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Sähkötyökalun tyyppi | sähkönitoja |
| Yhteensopivat tuotteet | RAP-8/15-5K |
| Yhteensopivat tuotteet | RAP-8/20-5K |
| Yhteensopivat tuotteet | RAP-8/25-2K |
| Yhteensopivat tuotteet | RAP-8/25-5.6K |
| Työkalujen käyttosovellus | asennustöihin |
| Työkalujen käyttosovellus | varastotöihin |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista