- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄÄDETTÄVÄ VIRTALÄHDE - 1,2÷24V - IC: LM317 - 24VAC - TST80W/24V



Valmistaja Nord Elektronik Plus Yhteensopivat tuotteet TST80W/24V Järjestelmän tyyppi itsenäiseen asennukseen Järjestelmän laji säädettävä virtalähde Levyn koot 83x47mm Integroitu mikropiiri... Lue lisää
15,53 €(Sis.alv)
12,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSM-NE054
- Paino: 62.5 g
- Valmistaja: Nord Elektronik Plus
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Lähtöjännite: 1,2...24V
- Levyn koot: 83x47mm
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Nord Elektronik Plus |
| Yhteensopivat tuotteet | TST80W/24V |
| Järjestelmän tyyppi | itsenäiseen asennukseen |
| Järjestelmän laji | säädettävä virtalähde |
| Levyn koot | 83x47mm |
| Integroitu mikropiiri | LM317 |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Lähtöjännite | 1,2...24V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €