- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Työkalun tyyppi ruuvitalttakahva Kahvan laji C6,3mm Kahvan laji E6,3mm Kokonaispituus 119mm Versio ESD Versio pika-asennuspidikkeellä Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Tuotteen... Lue lisää
39,11 €(Sis.alv)
31,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05051464001
- Paino: 72.9 g
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 119mm
- Työkalun tyyppi: ruuvitalttakahva
- Versio: ESD
- Versio: pika-asennuspidikkeellä
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | ruuvitalttakahva |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Kokonaispituus | 119mm |
| Versio | ESD |
| Versio | pika-asennuspidikkeellä |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €