- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BONDHUS Materiaali ProTanium® Materiaali teräs Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji pyöristetty Ruuvimeisselin tyyppi standardi Kärjen koko HEX 3mm Kokonaispituus 171mm Terän pituus... Lue lisää
8,25 €(Sis.alv)
6,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BONDHUS-10656
- Paino: 36.2 g
- Materiaali: teräs
- Materiaali: ProTanium®
- Valmistaja: BONDHUS
- Kokonaispituus: 171mm
- Terän pituus: 83mm
- Tilattavissa 33 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BONDHUS |
| Materiaali | ProTanium® |
| Materiaali | teräs |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | pyöristetty |
| Ruuvimeisselin tyyppi | standardi |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kokonaispituus | 171mm |
| Terän pituus | 83mm |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista