- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RUUVIMEISSELI - ERISTETTY - LITTEÄ - 3,0X0,5MM - TERÄN PIT: 100MM



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisseli Ruuvimeisselin laji eristetty Kärjen laji litteä Kärjen koko 3,0x0,5mm Terän pituus 100mm Kokonaispituus 204mm Yhteensopivuusnormi IEC 60900... Lue lisää
10,32 €(Sis.alv)
8,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.00821
- Paino: 32.9 g
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60900
- Kokonaispituus: 204mm
- Tuotantosarja: SoftFinish® electric
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisseli
- Terän pituus: 100mm
- Terän materiaali: teräs
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Työkalujen käyttosovellus: haaroitusrasiat
- Työkalujen käyttosovellus: ohjaamot
- Työkalujen käyttosovellus: riviliittimet
- Tilattavissa 48 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisseli |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 3,0x0,5mm |
| Terän pituus | 100mm |
| Kokonaispituus | 204mm |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | liukua estävä varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
| Terän materiaali | teräs |
| Tuotantosarja | SoftFinish® electric |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Työkalujen käyttosovellus | haaroitusrasiat |
| Työkalujen käyttosovellus | ohjaamot |
| Työkalujen käyttosovellus | riviliittimet |
| Työkalujen käyttosovellus | sähkömiehille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
