
KEYSTONE
JOUSIALUSLEVY - M6 - D=12,17MM - TERÄS - PINNOITE: SINKKI
1476
Tuotekoodi: KEYS1476
40,40 €(Sis.alv)
32,19 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOSSARD |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Ruuvikierre | M6 |
| Kierteen nousu | 1 |
| Pituus | 10mm |
| Pään laji | kartio |
| Uran laji | yksinkertaiset |
| Uran kok | 1,6mm |
| Materiaali | teräs |
| Pään korkeus | 3mm |
| Pään halkaisija | 11mm |
| DIN-normi | DIN 963A |
| BN-normi | BN 20244 |
| ISO-normi | ISO 2009 |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Kestävyysluokka | 4.8 |
| PN-normi | PN 82207 |
