- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisselipää Kahvan laji E6,3mm Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Kokonaispituus 70mm Kärjen laji Torx® Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet karkaistu Materiaali... Lue lisää
9,21 €(Sis.alv)
7,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.7045ZT1570
- Paino: 9.8 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 70mm
- Tuotantosarja: PROFESSIONAL
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RUUVAUSKÄRKI - TORX® - TX15 - 1/4" - KOK.PIT: 70MM - PROFESSIONAL 10375
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Kokonaispituus | 70mm |
| Kärjen laji | Torx® |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | karkaistu |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Tuotantosarja | PROFESSIONAL |
| Kärjen koko | TX15 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
