- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Materiaali kromi-vanadiiniteräs Tuotantosarja PROFESSIONAL Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet karkaistu Kärjen laji Torx® Kokonaispituus 70mm Kärjen koko TX07 Kahvan pesän koot -... Lue lisää
10,04 €(Sis.alv)
8,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.33710
- Paino: 8.8 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 70mm
- Tuotantosarja: PROFESSIONAL
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Tuotantosarja | PROFESSIONAL |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | karkaistu |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kokonaispituus | 70mm |
| Kärjen koko | TX07 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Kahvan laji | E6,3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
