- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisselipää Kärjen laji neliö Kärjen koko RB1 Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Pakkaus muovikasetti Kahvan laji C6,3mm Kokonaispituus 25mm Lukumäärä... Lue lisää
16,43 €(Sis.alv)
13,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.41621
- Paino: 40.2 g
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: muovikasetti
- Kokonaispituus: 25mm
- Tuotantosarja: T
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RUUVAUSKÄRKI - NELIÖ - RB1 - 1/4" - KOK.PIT: 25MM - 5KPL - T 41621
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Kärjen laji | neliö |
| Kärjen koko | RB1 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Pakkaus | muovikasetti |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 5kpl |
| Tuotantosarja | T |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
