- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RUUVAUSKÄRKI - KUUSIOKOLO,PYÖRISTETTY - HEX 1,5MM - STANDARD



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisselipää Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji pyöristetty Kärjen koko HEX 1,5mm Materiaali kromi-vanadiiniteräs Kokonaispituus 38mm Kiinnitys 1/4"... Lue lisää
8,60 €(Sis.alv)
6,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.7017Z15
- Paino: 6.5 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WIHA
- Kiinnitys: 1/4" (C6,3mm)
- Kokonaispituus: 38mm
- Tuotantosarja: STANDARD
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RUUVAUSKÄRKI - KUUSIOKOLO,PYÖRISTETTY - HEX 1,5MM - STANDARD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | pyöristetty |
| Kärjen koko | HEX 1,5mm |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Kokonaispituus | 38mm |
| Kiinnitys | 1/4" (C6,3mm) |
| Tuotantosarja | STANDARD |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | karkaistu |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | pyöristetty kärki mahdollistaa työskentelyn 25° kulmaan asti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
