- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji 6-kulmaiset hylsyt Kokonaispituus 30mm Materiaali kromi-vanadiiniteräs Kahvan laji kuusiokolo- Kahvan pesän koot - mm 4mm Pistorasian koko - tuuma HEX 5/64" Työkalun... Lue lisää
7,41 €(Sis.alv)
5,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.40646
- Paino: 3.3 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 30mm
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kokonaispituus | 30mm |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Kahvan pesän koot - mm | 4mm |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 5/64" |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | karkaistu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
