- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Kokonaispituus 50mm Kahvan laji F6,3mm Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Materiaali ruostumaton teräs Pistorasian koko HEX 13mm Kärjen laji 6-kulmaiset hylsyt Työkalun tyyppi... Lue lisää
31,06 €(Sis.alv)
24,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05071225001
- Paino: 40.8 g
- Materiaali: ruostumaton teräs
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 50mm
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Kokonaispituus | 50mm |
| Kahvan laji | F6,3mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pistorasian koko | HEX 13mm |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €