- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja B&K PRECISION Näytön tyyppi LCD 4,3" Virtalähteen jännite 100...240V AC Koot 25x113x381mm Mittauslaitteiden ominaisuudet arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto Standardivarustus... Lue lisää
4153,93 €(Sis.alv)
3309,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK891
- Paino: 4.65 kg
- Valmistaja: B&K PRECISION
- Standardivarustus: virtajohto
- Standardivarustus: valmistajan kalibrointisertifikaatti
- Standardivarustus: Kelvin mittauskaapelit
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD 4,3"
- Sovelletun näytön laji: LCD 4,3" (480x272)
- Koot: 25x113x381mm
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: konduktanssi
- Mittaus: induktanssi
- Mittaus: häviökerroin D
- Mittaus: hyvyysluku
- Mittaus: DCR
- Mittaus: suskeptanssi
- Mittaus: admittanssi
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 0,01pF...100mF
- Mittarin tyyppi: RLC silta
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto
- Massa ilman paristoa: 3,4kg
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 10mOhm...100MOhm
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | B&K PRECISION |
| Näytön tyyppi | LCD 4,3" |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Koot | 25x113x381mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto |
| Standardivarustus | Kelvin mittauskaapelit |
| Standardivarustus | valmistajan kalibrointisertifikaatti |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Liitäntä | GPIB |
| Liitäntä | LAN |
| Liitäntä | USB |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 0,01pF...100mF |
| Induktanssin mittausalue | 10nH...100kH |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 10mohm...100Mohm |
| Tarkkuus | 0,05% |
| Mittaustaajuus | 20Hz...300kHz |
| Massa ilman paristoa | 3,4kg |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Mittaus | admittanssi |
| Mittaus | DCR |
| Mittaus | häviökerroin D |
| Mittaus | hyvyysluku |
| Mittaus | induktanssi |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | konduktanssi |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | suskeptanssi |
| Mittaus | vaihekulma ? |
| Mittarin tyyppi | RLC silta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €