- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja B&K PRECISION Näytön tyyppi LCD Koot 190x90x41mm Mittauslaitteiden ominaisuudet arvoalueiden automaattinen vaihto Mittauslaitteiden ominaisuudet automaattinen sammuttaminen... Lue lisää
881,89 €(Sis.alv)
702,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK879B
- Paino: 0.9 kg
- Valmistaja: B&K PRECISION
- Standardivarustus: USB kaapeli
- Standardivarustus: hauenleuoilla varustetut mittauskaapelit
- Standardivarustus: virtalähde AC 230V
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD (10000)
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Sovelletun näytön laji: LCD (40000)
- Koot: 190x90x41mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: induktanssi
- Mittaus: impedanssi
- Mittaus: häviökerroin D
- Mittaus: hyvyysluku
- Mittaus: ekvivalenttinen sarjaresistanssi (ESR)
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Mittaus: vaihekulma ?
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 40pF...20mF
- Mittarin tyyppi: RLC silta
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: arvoalueiden automaattinen vaihto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: tallennusmuisti
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/AVG toiminto
- Massa ilman paristoa: 348g
- Näytteenotto: 1,5x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 4MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 400kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 40kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 4kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 40Ohm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 4Ohm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 10MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 0,4kOhm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | B&K PRECISION |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Koot | 190x90x41mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen vaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tallennusmuisti |
| Standardivarustus | hauenleuoilla varustetut mittauskaapelit |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Standardivarustus | virtalähde AC 230V |
| Liitäntä | USB |
| Ohjelmisto | ladattavissa valmistajan sivuilta |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 40pF...20mF |
| Induktanssin mittausalue | 40µH...1kH |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 4ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 0,4kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 4kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 400kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 4Mohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 10Mohm |
| Tarkkuus | 0,5% |
| Induktanssin mittaustarkkuus | ±(0,7% + 2 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,5%+2 digit) |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,5%+ 2 digit) |
| Mittaustaajuus | 100Hz |
| Mittaustaajuus | 120Hz |
| Mittaustaajuus | 1kHz |
| Mittaustaajuus | 10kHz |
| Massa ilman paristoa | 348g |
| Näytteenotto | 1,5x/s |
| Näyttöparametrit | (10000) |
| Näyttöparametrit | (40000) |
| Mittaus | ekvivalenttinen sarjaresistanssi (ESR) |
| Mittaus | häviökerroin D |
| Mittaus | hyvyysluku |
| Mittaus | impedanssi |
| Mittaus | induktanssi |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | vaihekulma ? |
| Mittarin tyyppi | RLC silta |
| Valaistus | kyllä |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €