- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja EXTECH Mittaus kosketukseton lämpötila- (IR) Valaistus kyllä Näytön tyyppi LCD Paristo/ akku paristo 6LR61 9V x1 Virran lähde paristo 6LR61 9V x1 Mittarin tyyppi pyrometri... Lue lisää
131,89 €(Sis.alv)
105,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IR270
- Paino: 0.37 kg
- Valmistaja: EXTECH
- Ulkoiset koot: 180x107x40mm
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- Mittaus: kosketukseton lämpötila- (IR)
- Mittarin tyyppi: pyrometri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: lasertähtäin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/DIF/AVG toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: ohjelmoitavat Hi/Low hälytyskynnykset, joilla on äänisignaali sekä LCD näytön kolmivärinen vaihto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen)
- Massa ilman paristoa: 150g
- Lämpötilan koskemattoman mittauksen arvoalue: -20...650°C
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PYROMETRI - LCD - -20÷650°C - TARKK.(IR): ±(1%+1°C) - ?: 0,1÷1 IR270
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EXTECH |
| Mittaus | kosketukseton lämpötila- (IR) |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Mittarin tyyppi | pyrometri |
| Lämpötilan koskemattoman mittauksen arvoalue | -20...650°C |
| Ulkomitat | 180x107x40mm |
| kosketuksettomasti mitatun lämpötilan mittaustarkkuus | 0,1°C |
| Kosketuksettomasti mitatun lämpötilan tarkkuus | ±(1% + 1°C) |
| Optinen erotuskyky | 12:1 |
| Mittausmuisti | 20 |
| Emissiokyvyn arvo | 0,1...1 |
| Massa ilman paristoa | 150g |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | lasertähtäin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/DIF/AVG toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjelmoitavat Hi/Low hälytyskynnykset, joilla on äänisignaali sekä LCD näytön kolmivärinen vaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista