- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CHEMTRONICS Pituus 69mm Versio ESD Versio ilman liimaa Versio yksipuolinen Päätteen materiaali vaahto Puhdistimen tyyppi puhdistuspuikot Puhdistuspään leveys 3/2,3mm Puhdistuspään... Lue lisää
1,68 €(Sis.alv)
1,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CH-38040ESD
- Paino: 0.2 g
- Resistanssi: liuottimet
- Valmistaja: CHEMTRONICS
- Pituus: 69mm
- Versio: ESD
- Versio: ilman liimaa
- Versio: yksipuolinen
- Varren materiaali: polypropyleeni
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | CHEMTRONICS |
| Pituus | 69mm |
| Versio | ESD |
| Versio | ilman liimaa |
| Versio | yksipuolinen |
| Päätteen materiaali | vaahto |
| Puhdistimen tyyppi | puhdistuspuikot |
| Puhdistuspään leveys | 3/2,3mm |
| Puhdistuspään pituus | 11,2mm |
| Käyttösovellus | tarkat puhdistustyöt |
| Varren materiaali | polypropyleeni |
| Aineen ominaisuudet | eivät jätä kuituja |
| Aineen ominaisuudet | puikkojen varsi purkaa sähköstaattisia varauksia |
| Resistanssi | liuottimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista