- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CHEMTRONICS Pituus 152mm Versio yksipuolinen Päätteen materiaali puuvillaa Puhdistimen tyyppi puhdistuspuikot Puhdistuspään leveys 4,8mm Puhdistuspään pituus 16mm Lukumäärä... Lue lisää
15,91 €(Sis.alv)
12,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CH-CT100
- Paino: 52.1 g
- Resistanssi: liuottimet
- Valmistaja: CHEMTRONICS
- Pituus: 152mm
- Versio: yksipuolinen
- Varren materiaali: puu
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | CHEMTRONICS |
| Pituus | 152mm |
| Versio | yksipuolinen |
| Päätteen materiaali | puuvillaa |
| Puhdistimen tyyppi | puhdistuspuikot |
| Puhdistuspään leveys | 4,8mm |
| Puhdistuspään pituus | 16mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Käyttösovellus | juotteiden poistaminen |
| Käyttösovellus | liimojen levittäminen |
| Varren materiaali | puu |
| Resistanssi | liuottimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €