- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TRYTON Teho 350W Työkalujen ominaisuudet laakeroitu Työkalujen ominaisuudet pölyltä suojattu kytkin Työkalujen käyttosovellus verstas Kiinnitysaukon halkaisija 16mm Laikan paksuus... Lue lisää
198,15 €(Sis.alv)
157,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TRT-TS203501
- Paino: 10.61 kg
- Teho: 350W
- Valmistaja: TRYTON
- Kiekon halkaisija: 200mm
- Johdon pituus: 3m
- Standardivarustus: työstettävän kappaleen tuki
- Standardivarustus: pisarasuojat
- Standardivarustus: hienorakeinen hiomalaikka
- Standardivarustus: karkearakeinen hiomalaikka
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Pyörimisnopeus: 2950kiertoa/min
- Työkalujen käyttosovellus: verstas
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PÖYTÄHIOMAKONE - 350W - 230VAC - PIT: 3M - 2950KIERROSTA/MIN - Ø: 200MM TS203501
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRYTON |
| Teho | 350W |
| Työkalujen ominaisuudet | laakeroitu |
| Työkalujen ominaisuudet | pölyltä suojattu kytkin |
| Työkalujen käyttosovellus | verstas |
| Kiinnitysaukon halkaisija | 16mm |
| Laikan paksuus | 20mm |
| Kiekon halkaisija | 200mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Johdon pituus | 3m |
| Pyörimisnopeus | 2950kiertoa/min |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Standardivarustus | hienorakeinen hiomalaikka |
| Standardivarustus | karkearakeinen hiomalaikka |
| Standardivarustus | pisarasuojat |
| Standardivarustus | työstettävän kappaleen tuki |
| Sähkötyökalun tyyppi | pöytähiomakone |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista