- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PORANTERÄ - Ø: 3,3MM - L: 38,2MM - VOLFRAMIKARBIDI - 1/8" - 3,175MM
SM 30 M 3300 125



Valmistaja KEMMER PRAEZISION Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi poranterä Poran halkaisija 3,3mm Pituus 38,2mm Terän materiaali volframikarbidi Työosan pituus 12,5mm Kahvan pesän koot - tuuma 1/8"... Lue lisää
14,93 €(Sis.alv)
11,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM30-3.3
- Paino: 3.6 g
- Valmistaja: KEMMER PRAEZISION
- Pituus: 38,2mm
- Poran halkaisija: 3,3mm
- Terän materiaali: volframikarbidi
- Työkalujen käyttosovellus: piirilevyt
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KEMMER PRAEZISION |
| Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi | poranterä |
| Poran halkaisija | 3,3mm |
| Pituus | 38,2mm |
| Terän materiaali | volframikarbidi |
| Työosan pituus | 12,5mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/8" |
| Kahvan pesän koot - mm | 3,175mm |
| Työkalujen käyttosovellus | piirilevyt |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista