LAM210X297/1.0
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1MM - L: 297MM - W: 210MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM210X2971.0 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Pituus 297mm Leveys 210mm Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Levyn tyyppi laminaatti levyn päällyste laji ilman kuparia Laminaatin paksuus 1mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM210X2971.0
  • Paino: 0.12 kg
  • Leveys: 210mm
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 297mm
kpl
ValmistajaSOLDER PEAK
Pituus297mm
Leveys210mm
Levyn tyyppilaminaatti
levyn päällyste lajiilman kuparia
Laminaatin paksuus1mm
Yhdistä "PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1MM - L: 297MM - W: 210MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä