LAM100X210/1.0
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1MM - L: 210MM - W: 100MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM100X2101.0 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Levyn tyyppi laminaatti Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Laminaatin paksuus 1mm Pituus 210mm Leveys 0,1m levyn päällyste laji ilman kuparia... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM100X2101.0
  • Paino: 37.1 g
  • Leveys: 0,1m
  • Materiaali: lasikuitu
  • Materiaali: FR4
  • Materiaali: epoksidi
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 210mm
  • Pakkauskoko: 3 kpl
pkt
ValmistajaSOLDER PEAK
Levyn tyyppilaminaatti
Materiaaliepoksidi
MateriaaliFR4
Materiaalilasikuitu
Laminaatin paksuus1mm
Pituus210mm
Leveys0,1m
levyn päällyste lajiilman kuparia
Yhdistä "PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1MM - L: 210MM - W: 100MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä