
BUNGARD
KEMIALLINEN AINE: NEGATIIVINEN VALOHERKKÄ PINNOITE - L:
TENTINGRESIST 1.5MIL 304MM X 25M
Tuotekoodi: BUN-TEN-RESIST-25
145,27 €(Sis.alv)
115,75 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SOLDER PEAK |
| Pituus | 0,1m |
| Levyn versio | yksipuolinen |
| levyn päällyste laji | kupari |
| Levyn tyyppi | laminaatti |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| Laminaatin paksuus | 1mm |
| Leveys | 75mm |
| Materiaali | epoksidi |
| Materiaali | FR4 |
| Materiaali | lasikuitu |


