LAM75X100E1
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1MM - L: 100MM - W: 75MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM75X100E1 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Pituus 0,1m Levyn versio yksipuolinen levyn päällyste laji kupari Levyn tyyppi laminaatti Kuparipäällysteen paksuus 35µm Laminaatin paksuus 1mm Leveys 75mm Materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM75X100E1
  • Paino: 15.7 g
  • Leveys: 75mm
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 0,1m
  • Pakkauskoko: 5 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSOLDER PEAK
Pituus0,1m
Levyn versioyksipuolinen
levyn päällyste lajikupari
Levyn tyyppilaminaatti
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus1mm
Leveys75mm