LAM75X100E1.5
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1,5MM - L: 100MM - W: 75MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM75X100E1.5 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Pituus 0,1m Levyn versio yksipuolinen levyn päällyste laji kupari Levyn tyyppi laminaatti Kuparipäällysteen paksuus 35µm Laminaatin paksuus 1,5mm Leveys 75mm Materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM75X100E1.5
  • Paino: 24.6 g
  • Leveys: 75mm
  • Materiaali: lasikuitu
  • Materiaali: FR4
  • Materiaali: epoksidi
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 0,1m
  • Pakkauskoko: 5 kpl
pkt
ValmistajaSOLDER PEAK
Pituus0,1m
Levyn versioyksipuolinen
levyn päällyste lajikupari
Levyn tyyppilaminaatti
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus1,5mm
Leveys75mm
Materiaaliepoksidi
MateriaaliFR4
Materiaalilasikuitu
Yhdistä "PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1,5MM - L: 100MM - W: 75MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä