LAM210X297/1.2
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 1,2MM - L: 297MM - W: 210MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM210X2971.2 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Pituus 297mm Leveys 210mm Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Levyn tyyppi laminaatti levyn päällyste laji ilman kuparia Laminaatin paksuus 1,2mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM210X2971.2
  • Paino: 0.14 kg
  • Leveys: 210mm
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 297mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSOLDER PEAK
Pituus297mm
Leveys210mm
Levyn tyyppilaminaatti
levyn päällyste lajiilman kuparia
Laminaatin paksuus1,2mm