LAM100X160E0.8
PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 0,8MM - L: 160MM - W: 100MM - Piirilevyt 1-puoleiset - LAM100X160E0.8 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Levyn tyyppi laminaatti Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Levyn versio yksipuolinen Laminaatin paksuus 0,8mm Pituus 160mm Leveys 0,1m levyn päällyste... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAM100X160E0.8
  • Paino: 27.4 g
  • Leveys: 0,1m
  • Materiaali: lasikuitu
  • Materiaali: FR4
  • Materiaali: epoksidi
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 160mm
kpl
ValmistajaSOLDER PEAK
Levyn tyyppilaminaatti
Materiaaliepoksidi
MateriaaliFR4
Materiaalilasikuitu
Levyn versioyksipuolinen
Laminaatin paksuus0,8mm
Pituus160mm
Leveys0,1m
levyn päällyste lajikupari
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Yhdistä "PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 0,8MM - L: 160MM - W: 100MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä