PIIRILEVY FR4 - LASIKUITU-EPOKSI - 0,5MM - L: 160MM - W: 100MM - Piirilevyt 2-puoleiset - FR4100X160X053535 - 1
  • Tuotekoodi: FR4100X160X053535
  • Paino: 30.2 g
  • Leveys: 0,1m
  • Materiaali: lasikuitu
  • Materiaali: FR4
  • Materiaali: epoksidi
  • Valmistaja: BUNGARD
  • Pituus: 160mm
kpl
ValmistajaBUNGARD
Levyn versiokaksipuolinen
levyn päällyste lajikupari
levyn päällyste lajivaloherkkä pinnoite
Levyn tyyppilaminaatti
Kuparipäällysteen paksuus35µm
Laminaatin paksuus0,5mm
Leveys0,1m
Pituus160mm