L100X160AL10/70
PIIRILEVY - ALUMIINI - 1MM - L: 160MM - W: 100MM - PINNOITE: KUPARI - Piirilevyt 1-puoleiset - L100X160AL1070 - 1
  • Tuotekoodi: L100X160AL1070
  • Paino: 57.8 g
  • Leveys: 0,1m
  • Materiaali: alumiini
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 160mm
kpl
ValmistajaSOLDER PEAK
Materiaalialumiini
Prototyyppilevyjen omnaisuudeterittäin hyvä lämmönjohtavuus
Juotinvarusteiden käyttökorkean tehon elektroniset piirit
levyn päällyste lajikupari
Levyn tyyppilaminaatti
Levyn versioyksipuolinen
Kuparipäällysteen paksuus70µm
Eristyskerroksen paksuus100µm
Laminaatin paksuus1mm
Pituus160mm
Leveys0,1m
Yhdistä "PIIRILEVY - ALUMIINI - 1MM - L: 160MM - W: 100MM - PINNOITE: KUPARI" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä