L255X305AL15/70
PIIRILEVY - ALUMIINI - 1,5MM - L: 305MM - W: 255MM - PINNOITE: KUPARI - Piirilevyt 1-puoleiset - L255X305AL1570 - 1
Valmistaja SOLDER PEAK Pituus 305mm Materiaali alumiini Prototyyppilevyjen omnaisuudet erittäin hyvä lämmönjohtavuus Juotinvarusteiden käyttö korkean tehon elektroniset piirit levyn päällyste... Lue lisää
  • Tuotekoodi: L255X305AL1570
  • Paino: 0.38 kg
  • Leveys: 255mm
  • Materiaali: alumiini
  • Valmistaja: SOLDER PEAK
  • Pituus: 305mm
kpl
ValmistajaSOLDER PEAK
Pituus305mm
Materiaalialumiini
Prototyyppilevyjen omnaisuudeterittäin hyvä lämmönjohtavuus
Juotinvarusteiden käyttökorkean tehon elektroniset piirit
levyn päällyste lajikupari
Levyn tyyppilaminaatti
Levyn versioyksipuolinen
Kuparipäällysteen paksuus70µm
Eristyskerroksen paksuus100µm
Laminaatin paksuus1,5mm
Leveys255mm
Yhdistä "PIIRILEVY - ALUMIINI - 1,5MM - L: 305MM - W: 255MM - PINNOITE: KUPARI" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä